Clubritten Kaartlezen 2024
Tussenstand
Uitnodigingen & uitslagen:
Rit 1– Botterronde
Zaterdag 10 februari 2024 / 10.00 uur
Uitzetter : Henk / Jaap
Locatie: Restaurant De Haas, Elburg
Rit 2- Bokbierronde
Zaterdag 28 september 2024 / 13.30 uur
inschrijven mogelijk vanaf 13.00 uur
Deelname: Leden € 5,- | Niet leden € 10,-
Uitzetter: Gerrit van Assen
Locatie: Restaurant De Haas, Elburg
Rit 3– Pijlenrit
Zaterdag 19 oktober 2024 / 11.00 uur
Uitzetters: Henk Jongman
Locatie: Restaurant De Haas, Elburg
Klassement clubkampioenschap kaartlezen 2023
Bestuurders
1
2
3
4
5
5
7
8
9
10
11
11
13
14
14
16
Bestuurder
Arie Hup
Dik Vervoort
Saskia Wegdam
Gerrit van Assen
Albert Boekel
Piet Luksemburg
Henk Jongman
Peter Staal
Ans Eggenkamp
Jan Brakke
Piet Polstra
Wolter de Jong
Sjaak Visser
Fokke vd Wagen
Maja Zuurmond
Rens Minnema
1
23
12
18
15
27
0
24
13
11
9
23
16
8
7
15
9
2
15
18
10
16
27
0
0
23
13
12
8
14
11
8
20
11
3
23
27
0
24
0
0
27
0
0
18
0
0
0
20
0
0
4
23
18
16
10
0
27
0
14
20
15
9
12
13
0
0
11
5
20
18
23
12
0
27
0
9
15
14
10
10
16
0
0
11
Tot.
69
63
57
55
54
54
51
50
48
47
42
42
40
35
35
33
1: Botterronde -1e traject 2: Botterronde – 2e traject 3:Bokbierronde 4: Pijlenrit – 1e traject 5: Pijlenrit – 2e traject
Navigatoren
1
2
3
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Bestuurder
Remco Luksemburg
Jan Hup
Bertus Kolkman
Wim Wegdam
John Terpstra
Wim Eggenkamp
Han Kitzen
Tabe Weening
Hans Keuning
Leen Zuurmond
Rob de Vries
Renske vd Wagen
Ronald Hendriksen
Hans Prein
Jaap Jongman
Marinus Kamphorst
1
27
23
15
18
13
11
9
16
12
15
9
6
23
8
24
7
2
27
16
18
12
20
14
13
15
10
23
11
7
8
7
0
9
3
0
23
24
0
0
0
18
0
0
0
0
20
0
0
0
0
4
27
23
11
16
18
20
15
13
14
0
12
0
0
10
0
0
5
27
20
13
23
18
16
14
10
15
0
12
0
0
11
0
0
Tot.
81
69
57
57
56
50
47
44
41
38
35
33
31
29
24
16
1: Botterronde -1e traject 2: Botterronde – 2e traject 3:Bokbierronde 4: Pijlenrit – 1e traject 5: Pijlenrit – 2e traject
Uitslag Botterronde 2023
(Traject 1)
Klasse A – Expert
1
2
3
4 e.a.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Bestuurder
Albert Boekel
Niels Verhulst
Anne-Aimée Bun
Arie Hup
Piet Polstra
Saskia Wegdam
Wilco Touw
Gerrit van Assen
Johan Nijmeijer
Peter Staal
Dik Vervoort
Rens Minnema
Rogier Baartman
Leo Prein
Rick Kamphorst
Sjaak Visser
Ernie Wever
Navigator
Remco Luksemburg
Ad Verhulst
Herbert Beltman
Jan Hup
Roland Hendriksen
Wim wegdam
Sjef Huijbregts
Bertus Kolkman
Henk Beltman
Folkert Kamp
John Terpstra
Rob de Vries
Aad Baartman
Hans Prein
Marinus Kamphorst
Erik Naaijen
Ruben Furste
krt 1
0
30
30
60
60
60
90
90
90
90
120
120
120
120
150
180
360
Tijd
0
0
8
0
0
4
0
4
7
12
0
6
10
18
14
0
0
Trj 1
0
30
38
60
60
64
90
94
97
102
120
126
130
148
164
180
360
Pnts.
27/27
0/0
0/0
23/23
23/23
18/18
0/0
15/15
0/0
13/0
12/13
9/9
0/0
0/8
0/7
8/0
0/0
Klasse B
1
2
3
4
5
6
Bestuurder
Riny Verkuijlen
Wilbert Eijsink
Arie Hoek
Jan Brakke
Oscar Kortenbach
Remko Hesse
Navigator
Rieta Verkuijlen
Esther Eijsink
Petra Hoek
Han Kitzen
José van der Voort
Willem Feenstra
krt 1
90
120
120
180
210
240
Tijd
6
0
11
0
10
0
Trj 1
96
120
131
180
220
240
Pnts.
00/00
00/00
00/00
09/09
00/00
00/00
Klasse C
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Bestuurder
Moira Vosselman
Wolter de Jong
Hugo van der Heijden
Maja Zuurmond
Gerrit Schrijver
Ans Eggenkamp
Carola Teunissen
Fokke van der Wagen
Wim Oosterheert
Navigator
Ger Vosselman
Tabe Weening
Jet Dalstra
Leen Zuurmond
Hans Keuning
Wim Eggenkamp
Francien Pardijs
Renske van der Wagen
Cees van den Broek
krt 1
30
60
90
120
120
120
150
180
210
Tijd
46
23
29
0
16
21
37
29
0
Trj 1
76
83
119
120
136
141
187
209
210
Pnts.
00/00
16/16
00/00
15/15
00/12
11/11
00/00
07/06
00/00
Uitslag Botterronde 2023
(Traject 2)
Klasse A
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10 e.a.
11
12
13
14
15
16
17
Bestuurder
Albert Boekel
Niels Verhulst
Peter Staal
Anne-Aimée Bun
Johan Nijmeijer
Dik Vervoort
Gerrit van Assen
Arie Hup
Rogier Baartman
Sjaak Visser
Saskia Wegdam
Rens Minnema
Rick Kamphorst
Piet Polstra
Leo Prein
Wilco Touw
Ernie Wever
Navigator
Remco Luksemburg
Ad Verhulst
Folkert Kamp
Herbert Beltman
Henk Beltman
John Terpstra
Bertus Kolkman
Jan Hup
Aad Baartman
Erik Naaijen
Wim Wegdam
Rob de Vries
Marinus Kamphorst
Roland Hendriksen
Hans Prein
Sjef Huijbregts
Ruben Furste
krt 2
0
0
0
30
30
30
30
30
30
60
60
60
90
120
90
150
240
Tijd
0
0
6
0
8
10
11
16
27
0
0
8
0
2
46
0
0
Trj 2
0
0
6
30
38
40
41
46
57
60
60
68
90
122
136
150
240
Pnts.
27/27
00/00
23/00
00/00
00/00
18/20
16/18
15/16
00/00
11/00
10/12
09/11
00/09
08/08
00/07
00/00
00/00
Klasse B
1
2 e.a.
3
4
5
6
Bestuurder
Riny Verkuijlen
Jan Brakke
Wilbert Eijsink
Oscar Kortenbach
Remko Hesse
Arie Hoek
Navigator
Rieta Verkuijlen
Han Kitzen
Esther Eijsink
José van der Voort
Willem Feenstra
Petra Hoek
krt 2
150
150
150
180
180
180
Tijd
0
0
3
0
0
23
Trj 1
150
150
153
180
180
203
Pnts.
00/00
12/13
00/00
00/00
00/00
00/00
Klasse C
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Bestuurder
Maja Zuurmond
Carola Teunissen
Wolter de Jong
Ans Eggenkamp
Hugo van der Heijden
Moira Vosselman
Wim Oosterheert
Gerrit Schrijver
Fokke van der Wagen
Navigator
Leen Zuurmond
Francien Pardijs
Tabe Weening
Wim Eggenkamp
Jet Dalstra
Ger Vosselman
Cees van den Broek
Hans Keuning
Renske van der Wagen
krt 2
30
60
30
30
90
120
120
90
180
Tijd
0
0
41
49
30
0
0
37
45
Trj 2
30
60
71
79
120
120
120
127
225
Pnts.
20/23
00/00
14/15
13/14
00/00
00/00
00/00
00/00
08/07
Uitslag Pijlenrit
Klasse A
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Bestuurder
Piet Luksemburg
Saskia Wegdam
Arie Hup
Dik Vervoort
Wilco Touw
Niels Verhulst
Sjaak Visser
Rogier Baartman
Peter Staal
Paul van Os
Gerrit van Assen
Rens Minnema
Piet Polstra
Navigator
Remco Luksemburg
Wim wegdam
Jan Hup
John Terpstra
Sjef Huijbregts
Ad Verhulst
Erik Naaijen
Aad Baartman
Roel Stöcker
Nico van Nes
Bertus Kolkman
Rob de Vries
Hans Prein
krt 1
0
60
30
30
90
120
150
150
90
120
150
150
210
krt 2
0
0
60
60
60
60
60
90
150
120
90
120
120
Finish tijd
0
1
0
2
0
8
8
2
23
27
45
29
39
Tot.
0
61
90
92
150
188
218
242
263
267
285
299
369
Klasse B
1
Bestuurder
Martijn Mozes
Navigator
Nadja Koning
krt 1
90
krt 2
90
Finish tijd
52
Tot.
232
2
Bestuurder
Arie Hoek
Navigator
Petra Hoek
krt 1
90
krt 2
180
Finish tijd
25
Tot.
295
3
Bestuurder
Nils Poodt
Navigator
Herwin Schonewille
krt 1
180
krt 2
120
Finish tijd
23
Tot.
323
4
Bestuurder
Jan Brakke
Navigator
Han Kitzen
krt 1
150
krt 2
180
Finish tijd
34
Tot.
364
6
Bestuurder
Wilbert Eijsink
Navigator
Esther Eijsink
krt 1
210
krt 2
150
Finish tijd
23
Tot.
383
7
Bestuurder
Oscar Kortenbach
Navigator
José Van der Voort
krt 1
240
krt 2
150
Finish tijd
46
Tot.
436
Klasse C
1
Bestuurder
Ans Eggenkamp
Navigator
Wim Eggenkamp
krt 1
30
krt 2
90
Finish tijd
0
Tot.
120
2
Bestuurder
Moira Vosselman
Navigator
Ger Vosselman
krt 1
90
krt 2
0
Finish tijd
57
Tot.
147
3
Bestuurder
Gerrit Schrijver
Navigator
Hans Keuning
krt 1
90
krt 2
90
Finish tijd
38
Tot.
218
4
Bestuurder
Wolter de Jong
Navigator
Tabe Weening
krt 1
90
krt 2
150
Finish tijd
60
Tot.
300
Uitslag Pijlenrit 2023
(Traject 1)
Klasse A
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Bestuurder
Piet Luksemburg
Arie Hup
Dik Vervoort
Saskia Wegdam
Wilco Touw
Peter Staal
Niels Verhulst
Paul van Os
Rogier Baartman
Sjaak Visser
Rens Minnema
Gerrit van Assen
Piet Polstra
Navigator
Remco Luksemburg
Jan Hup
John Terpstra
Wim Wegdam
Sjef Huijbregts
Roel Stöcker
Ad Verhulst
Nico van Nes
Aad Baartman
Erik Naaijen
Rob de Vries
Bertus Kolkman
Hans Prein
krt 1
0
30
30
60
90
90
120
120
150
150
150
150
210
Tijd
0
0
2
1
0
23
8
27
2
8
29
45
39
Trj 1
0
30
32
61
90
113
128
147
152
158
179
195
249
Pnts.
27/27
23/23
18/18
16/16
00/00
14/00
00/00
00/00
00/00
13/00
11/12
10/11
09/10
Klasse B
1
2
3
4
6
7
Bestuurder
Arie Hoek
Martijn Mozes
Jan Brakke
Nils Poodt
Wilbert Eijsink
Oscar Kortenbach
Navigator
Petra Hoek
Nadja Koning
Han Kitzen
Herwin Schonewille
Esther Eijsink
José Van der Voort
krt 1
90
90
150
180
210
240
Tijd
25
52
34
23
23
46
Trj 1
115
142
184
203
233
286
Pnts.
00/00
00/00
15/15
00/00
00/00
00/00
Klasse C
1
2
3
4
Bestuurder
Ans Eggenkamp
Gerrit Schrijver
Moira Vosselman
Wolter de Jong
Navigator
Wim Eggenkamp
Hans Keuning
Ger Vosselman
Tabe Weening
krt 1
30
90
90
90
Tijd
0
38
57
60
Trj 1
30
128
147
150
Pnts.
20/20
00/14
00/00
12/13
Uitslag Pijlenrit 2023
(Traject 2)
Klasse A
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Bestuurder
Piet Luksemburg
Saskia Wegdam
Wilco Touw
Arie Hup
Niels Verhulst
Dik Vervoort
Sjaak Visser
Rogier Baartman
Gerrit van Assen
Rens Minnema
Piet Polstra
Paul van Os
Peter Staal
Navigator
Remco Luksemburg
Wim Wegdam
Sjef Huijbregts
Jan Hup
Ad Verhulst
John Terpstra
Erik Naaijen
Aad Baartman
Bertus Kolkman
Rob de Vries
Hans Prein
Nico van Nes
Roel Stöcker
krt 2
0
0
60
60
60
60
60
90
90
120
120
120
150
Tijd
0
20
2
5
12
17
18
15
46
44
46
53
44
Trj 2
0
20
62
65
72
77
78
105
136
164
166
173
194
Pnts.
27/27
23/23
00/00
20/20
00/00
18/18
16/00
00/00
12/13
11/12
10/11
00/00
09/10
Klasse B
1
2
3
4
5
6
Bestuurder
Nils Poodt
Martijn Mozes
Wilbert Eijsink
Oscar Kortenbach
Arie Hoek
Jan Brakke
Navigator
Herwin Schonewille
Nadja Koning
Esther Eijsink
José Van der Voort
Petra Hoek
Han Kitzen
krt 2
120
90
150
150
180
180
Tijd
0
38
1
27
0
11
Trj 2
120
128
151
177
180
191
Pnts.
00/00
00/00
00/00
00/00
00/00
14/14
Klasse C
1
2
3
4
Bestuurder
Moira Vosselman
Ans Eggenkamp
Gerrit Schrijver
Wolter de Jong
Navigator
Ger Vosselman
Wim Eggenkamp
Hans Keuning
Tabe Weening
krt 2
0
90
90
150
Tijd
55
0
5
43
Trj 2
55
90
95
193
Pnts.
00/00
15/16
00/15
10/11
Uitslag Bokbierrit 2023
Sportklasse
1
2
3
4
Teams
Henk Jongman
Dik Vervoort
Arie Hup
Jan Hup
Jan Brakke
Han Kitzen
Remco Hesse
Willem Feenstra
Strafpunten
180
360
450
480
Tijd
44
14
24
43
e.a
Tot.
224
374
474
523
Pnts.
27
27
23
23
18
18
0
0
Tourklasse
1
2
Teams
Ruben van Dijk
Ferdinand van Dijk
Fokke vd Wagen
Renske vd Wagen
Strafpunten
210
270
Tijd
0
0
e.a
Tot.
210
270
Pnts.
0
0
20
20
Uitslag Bokbierrit 2023
Sportklasse
1
2
3
4
Teams
Henk Jongman
Dik Vervoort
Arie Hup
Jan Hup
Jan Brakke
Han Kitzen
Remco Hesse
Willem Feenstra
Strafpunten
180
360
450
480
Tijd
44
14
24
43
e.a
Tot.
224
374
474
523
Pnts.
27
27
23
23
18
18
0
0
Tourklasse
1
2
Teams
Ruben van Dijk
Ferdinand van Dijk
Fokke vd Wagen
Renske vd Wagen
Strafpunten
210
270
Tijd
0
0
e.a
Tot.
210
270
Pnts.
0
0
20
20