Vischpoortrit 46

op zondag 10 april 2022

Uitnodiging

Zondag 10 april a.s. organiseert de Elburgse automobielclub “de Ellerijders” haar 46e Vischpoortrit. De derde rit in het NRF Nationaal Kampioenschap Routebeschrijving 2022.

De rit zal verreden worden volgens de bepalingen van het NRR, ATRR, Nationaal Reglement Puzzelritten, DRR en URR met reeds gepubliceerde jurisprudenties.

  • A-klasse rijdt DRR 2000 (art. 1 t/m 15)
  • B- klasse rijdt DRR 2000 (art. 1 t/m 13)
  • C-klasse rijdt NRP 2022

Uitzetters/controleurs zijn:

Bertus Kolkman en Gerrit van Assen.

Start, rust en finish

Start is vanaf 12.31 uur. Een rit van circa 3 uur,  rijdend in de prachtige omgeving van Elburg.

Restaurant De Haas
Jufferenstraat 21
8081 CP ELBURG

Gelieve te parkeren op grote parkeerplaats t.o. Jumbo, aan de Zwolscheweg. Hier is ook de daadwerkelijke start.

Inschrijfgeld

Let op, U kunt enkel voorinschrijven, door middel van het inschrijfformulier op de website van de Ellerijders.

Het inschrijfgeld (inclusief lunch) voor alle klassen bedraagt € 35,- per equipe (€5,- korting per lid) en moet worden overgemaakt op rek. NL58 RABO 0118 9780 47 tnv ACDE te Elburg.

Na betaling is uw inschrijving geldig.

Voor meer informatie kunt u zich via e-mail wenden tot

Wij hopen u op zondag 10 april 2022 als deelnemer bij de start te mogen begroeten.

Reglement

Download hier het reglement:

Uitslag Vischpoortrit 2022

Klasse A

1
Nr.
A-8
Lic.
32132
Bestuurder
Ad Sleutjes
Lic.
32235
Navigator
Ad Verhulst
krt 1
30
krt 2
60
Tijd
0
ExAe
15
Tot.
90
2
Nr.
A-6
Lic.
06103
Bestuurder
Martin den Dunnen
Lic.
13004
Navigator
Frans Stalmeier
krt 1
60
krt 2
0
Tijd
33
ExAe
32
Tot.
93
3
Nr.
A-3
Lic.
13013
Bestuurder
Ruud Puts
Lic.
13014
Navigator
John Puts
krt 1
30
krt 2
60
Tijd
21
ExAe
29
Tot.
111
4
Nr.
A-7
Lic.
54002
Bestuurder
Lambert Jan Altena
Lic.
54046
Navigator
Angela Altena
krt 1
150
krt 2
60
Tijd
27
ExAe
45
Tot.
237
5
Nr.
A-9
Lic.
10033
Bestuurder
Jan Luiten
Lic.
10051
Navigator
Wim Wisselink
krt 1
150
krt 2
120
Tijd
42
ExAe
42
Tot.
312
6
Nr.
A-2
Lic.
10008
Bestuurder
Harm Cortumme
Lic.
10055
Navigator
Jo Hannink
krt 1
180
krt 2
90
Tijd
43
ExAe
50
Tot.
313
7
Nr.
A-5
Lic.
32172
Bestuurder
Theo Huberts
Lic.
32234
Navigator
Martien van de Steeg
krt 1
150
krt 2
270
Tijd
46
ExAe
58
Tot.
466
8
Nr.
A-4
Lic.
10093
Bestuurder
Wolter de Jong
Lic.
10115
Navigator
Sander Paulusma
krt 1
210
krt 2
330
Tijd
0
ExAe
19
Tot.
540

Klasse B

1
Nr.
B-33
Lic.
10065
Bestuurder
Bertus van der Horst
Lic.
10063
Navigator
Armando van der Horst
krt 1
150
krt 2
60
Tijd
0
ExAe
7
Tot.
210
2
Nr.
B-34
Lic.
14083
Bestuurder
Jo Dabekaussen
Lic.
13017
Navigator
Thei Scheepers
krt 1
150
krt 2
60
Tijd
2
ExAe
15
Tot.
212
3
Nr.
B-31
Lic.
51043
Bestuurder
Gerrit Schrijver
Lic.
51010
Navigator
Hans Keuning
krt 1
150
krt 2
120
Tijd
0
ExAe
13
Tot.
270 e.a.1
4
Nr.
B-32
Lic.
10038
Bestuurder
Henk Hazeleger
Lic.
10039
Navigator
Jannie Hazeleger
krt 1
120
krt 2
150
Tijd
0
ExAe
13
Tot.
270 e.a.2
5
Nr.
B-35
Lic.
57017
Bestuurder
Gert te Veldhuis
Lic.
57013
Navigator
Harry Horsting
krt 1
270
krt 2
90
Tijd
42
ExAe
35
Tot.
402
6
Nr.
B-37
Lic.
10139
Bestuurder
Ans Eggenkamp
Lic.
10129
Navigator
Wim Eggenkamp
krt 1
180
krt 2
270
Tijd
0
ExAe
9
Tot.
450
7
Nr.
B-36
Lic.
10144
Bestuurder
Rien Hermans
Lic.
10145
Navigator
Rietje Hermans
krt 1
270
krt 2
240
Tijd
18
ExAe
35
Tot.
528

Klasse C

1
Nr.
C-38
Lic.
10109
Bestuurder
Jan Traa
Lic.
10119
Navigator
Annemieke Schoonderbeek
krt 1
240
krt 2
240
Tijd
0
ExAe
19
Tot.
480
X